Türkiye’de 100.000+ Müşteri    |    Hakkımızda    |    Genel Bilgiler    |    Blog
|    İletişim

Telefon ile sipariş :

0 (542) 620 54 50
  • Zamanında Teslimat
  • Koşulsuz ve Ücretsiz İade Garantisi
  • Güvenli Ödeme
  • 375 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz
  • Kapıda Ödeme

Genel Bilgiler

Sürekli Taze Ürün Hazırlığı

Üretim ekibimizle birlikte hijyenik şartlarda sizler için sürekli taze ve stoksuz ürün hazırlıyoruz.

Katkısız / Şekersiz

Doğanın bizler için sunduğu ürünleri sizler için bir araya getirirken içerisine katkı maddesi, koruyucu ve şeker koymuyoruz.

Tarım Bakanlığı İzni

Üretim merkezimiz ve ürünlerimiz Tarım Bakanlığı’nın ilgili mevzuatlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Üretim tesisimiz periyodik denetimine tabi tutulmakta olup gerekli kontrol ve analizlerle üretim gerçekleştirilmektedir.

Tüm Ürünlerimizin Paketlerinde Tarifleri Yer Alıyor

Paketlerimizin arkasında bebeğiniz için porsiyon olarak hazırlayabileceğiniz tariflerimiz yer almaktadır. Ürünleri porsiyon olarak hazırlayıp sürekli taze tüketim sağlayabilirsiniz.

Hazırlanması Pratik

Lezzetin en pratik halini sizler için geliştirdik. Ürünleri hazırlarken sadece su kullanarak bebeğinizin en sevdiği çorbaları ve tatları hazırlayabilirsiniz.

Ürün Çeşitlendirmelerine Uygunluk

Sizler için bir araya getirmiş olduğumuz ürünlerimizi hazırlarken içerisine bebeğinizin dönemine ve beslenme programına uygun kemik suları, kıyma, sebze suları ve meyveler ekleyerek lezzet ve besin değerini arttırabilirsiniz.

Ürün Çeşitliliği

Ürün çeşitliliğimizi bebeğinizin dönemine ve tüm öğün saatlerine uygun olarak hazırlıyoruz.

Ürünlerimizi Sadece Üretim Merkezimizden Sizlere Ulaştırıyoruz

Kaliteli gıda işleme ve hijyen konusunda eğitim alan ekibimiz tarafından üretim standartlarına uygun şekilde hazırladığımız ürünlerimiz üretim merkezimizden sizin için paketlenir ve kargoya verilir. Aracı hiçbir satış noktasında stoklu olarak bekletilmeden sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Ürün Seçimlerinizde Sizlere Yardımcı Oluyoruz

Bebeğinizin ek gıda başlangıç sürecinden dönemine uygun ve alerjik beslenme programına uygun ürünleri sizler için bir araya getirip Instagram, Whatsapp veya telefon üzerinden seçimlerinizde yardımcı oluyoruz.

Hayatlarınızı kolaylaştırmak, bizim için memnuniyet kaynağıdır.

Penelope Gurme ürünlerini, hayatlarınızın bir parçası haline getirmek için tüm geri bildirimlerinizi bizimle her zaman paylaşabilirsiniz.