Türkiye’de 100.000+ Müşteri    |    Hakkımızda    |    Genel Bilgiler    |    Blog
|    İletişim

Telefon ile sipariş :

0 (542) 620 54 50
  • Zamanında Teslimat
  • Koşulsuz ve Ücretsiz İade Garantisi
  • Güvenli Ödeme
  • 400 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz
  • Kapıda Ödeme

Hakkımızda

Penelope Gurme markasının temelleri 2016 yılında atılmıştır.

Penelope Gurme "sağlıklı beslenmeyi lezzetli" hale getiren ürünler üzerinde çalışır.

Penelope Gurme olarak aile üyeleriniz için tamamı katkısız, doğal, sağlıklı, pratik, lezzetli, besleyici hazırlıyoruz.

Sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirmiş ve getirmek isteyenler için ürünler geliştiriyoruz.

Katkısız, şekersiz ürünler ile beslenen nesillerin yetişmesinde katkı sağlayacak ürünler hazırlıyoruz. Ekip olarak sürekli yeni ürünler üzerinde çalışıyoruz.

Uzun soluklu bir AR-GE sürecinden sonra belirlediğimiz sizler için hazırladığımız ürünlerimizi Tarım Bakanlığı'ndan gerekli izinlerimizi alarak üretimlerimizi 240 m2'lik üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz.

Doğanın bizlere vermiş olduğu ürünlerin yararlarından ödün vermeden, insan ve çevre sağlığını koruyarak üretim yaparak, topraktan-insana uzanan değer zincirinde yaptığımız çalışmalar ile sağlayacağımız pozitif katkılarla daima topluma fayda sağlayacak ürünler geliştiriyoruz.

Uygun altyapı ile bilinçli ve eğitimli çalışanlarla, ürünlerimizin sağlığa uygun hijyenik koşullarda, ulusal ve uluslararası mevzuata ve müşteri isteklerine uygun olarak üretileceğini aynı zamanda gıda güvenliğinin garanti altına alınacağını kalitenin ve gıda güvenliğinin birinci önceliğimizdir.

* Kaliteli ve doğal içerikler: Penelope Gurme olarak, ürünlerimizi yüksek kaliteli ve doğal içeriklerle üretiyoruz. Katkı maddesi veya koruyucu içermeyen ürünlerimiz, bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur.

* Uzman onayı: Ürünlerimizin formülasyonları uzmanlar tarafından hazırlanmıştır, böylece aile üyelerinizin dönemine uygun en iyi besinleri almasını sağlarız.

* Kolay ve pratik hazırlık: Tüm ürünlerimizin paketlerinde porsiyon olarak tarifler bulunmaktadır, böylece tüm aile üyelerinizin beslenme ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

* Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet: Sipariş süreçlerinden ürün seçimine, müşteri hizmetlerinden teslimata kadar tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.